понеділок, 28 лютого 2011 р.

Вікторія Завадська з Херсонщини – рекордсмен з читання

Під таким загаловком на веб-сайті Форуму видавців опублікована стаття про перші підсумки конкурсу юних "книгоманів".

Цитуємо:
"Завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2011». Він відкрив нових юних рекордсменів з читання. Майже 30 книжок за 20 днів прочитала шестикласниця Вікторія Завадська з села Круглоозерки Херсонської області! Вона – одна з небагатьох, хто може похвалитися такими результатами.
Як розповідає координатор конкурсу, завідувач сільської бібліотеки-філії Наталія Бондаренко, дівчинка читає дуже багато. Понад усе полюбляє казки братів Грімм і Г. Х. Андерсена. Перемога Вікторії привела в бібліотеку нових читачів, і вже зараз вони заводять собі читацькі щоденники та готуються брати участь в конкурсі наступного року. В середньому кожен учасник першого етапу Конкурсу за час підготовки до відбіркових змагань прочитав до 7-10 творів сучасної і класичної літератури.
Учасники першого туру відзначились не тільки кількістю прочитаних книжок, а й умінням цікаво розповісти про улюблені твори. Читачі Великоолександрівської ЦДБ Херсонської області, серед яких дві переможниці – шестикласниця Діана Гузік і семикласниця Настя Пічкур, тільки щоденниками і аналізом улюбленого твору не обмежувались. Аби потрапити до наступного етапу, школярі супроводжували свої відповіді маленькими презентаціями: власноруч створювали книжки, малювали улюблених героїв, робили ілюстрації до творів.
<...>
На адресу ГО «Форум видавців» – організатора конкурсу – продовжують надходити інформаційні повідомлення з бібліотек про підсумки 1 етапу. Найбільше їх поки що отримано з  Херсонської, Дніпропетровської, Житомирської, Сумської, Черкаської, Львівської та Чернігівської областей."
   

Немає коментарів:

Дописати коментар

Зверніть увагу! Коментарі публікуються після схвалення модератором.