вівторок, 14 січня 2014 р.

Для організаторів конкурсу 2014 року

Матеріали для організаторів І та ІІ етапів 
Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України 2014"

Із Умов конкурсу:

"Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України-2014» (далі – Конкурс) є відкритим і проводиться як творче змагання дітей в усіх адміністративно-територіальних одиницях України, де є загальноосвітні навчальні заклади ІІ ступеня та/або бібліотеки.
Організаторами Конкурсу є: Громадська організація «Форум видавців» (ініціатор), Національна бібліотека України для дітей, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів. ...Конкурс проводиться на базі шкільних та сільських бібліотек, самостійних бібліотек-філій областей, АР Крим, міст Києва і Севастополя, Львова та всіх обласних центрів, ЦБС для дітей, обласних бібліотек для дітей.У Конкурсі можуть брати участь усі охочі учні 6, 7, 8-их класів, які виконали умови, наведені в п. 4. [Умов]"

Увага! організатори конкурсу повідомили про деякі зміни в умовах проведення (у бік їх спрощення:) ) , а також щодо системи оцінювання. Чекаємо на зміни - і одразу ж їх тут опублікуємо.
  

  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Зверніть увагу! Коментарі публікуються після схвалення модератором.