неділя, 21 вересня 2014 р.

Чотири вересневі дні у Львові

Чотири незабутніх дні провели переможці обласного туру конкурсу "Найкращий читач України-2014" у Львові. 
Вони були насичені подіями, а саме:

10 вересня ввечері  - подія несподівана і творча: створення гімну "Книгоманії" разом із поетесою, редактором "Видавництва Старого Лева" Мар'яною Савкою. Потім цей гімн пролунав у залі Палацу мистецтв і взагалі учасники співали його усюди, бо він звучить драйвово. 11 вересня відбулася урочиста церемонія нагородження. 
Почесну і відповідальну місію ведучого доручили херсонцю Павлу Прохорову і учасниці із сусіднього Миколаєва Марійці. Вони удвох виявилися унікальними учасниками – адже потрапили на "Книгоманію" вже вдруге!
Цього ж дня була зарядка з олімпійцями, а увечері – підготовка до флеш-мобу. 12 вересня. Зустріч із дитячим письменником Володимиром Рутківським у театрі ім. Леся Курбаса та не менш цікаве спілкування з Сергієм Жаданом.     
Поважна бібліотека Львівського національного університету ім.І.Франка, якій понад 500 років, запросила "книгоманів" стати її читачами – читацькі сертифікати вручав особисто директор Василь Кметь:
  


     
У Львівській обласній бібліотеці для дітей відбувся мозковий штурм "Одна фраза – тисячі послідовників", за участю відомих українських письменників Олександра Дерманського, Андрія Бачинського, Галини Ткачук, Надії Гербіш, Сергія Гридіна.
   

    
   
    
13 вересняДрайвовий флешмоб на головній площі Львова! Танцювали декілька разів :)


       
Літературний квест стартував на площі Ринок, 
   


...і через дві годині зморені, але щасливі учасники зустрілися у сквері біля Палацу Потоцьких, де були нагороджені і отримали подарунки:
   
    
       
А ще, звісно, кожного дня були екскурсії містом: на трамвайчику, похід на вежу Ратуші, екскурсії у кафедральний та інші собори, у Львівську оперу.
                     
А ще волонтери Форуму видавців щодня гралися з учасниками у веселі й рухливі ігри:
  

     
Вражень безліч!!
    
Більше фото дивіться в альбомі: https://flic.kr/s/aHsk68umVK
  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Зверніть увагу! Коментарі публікуються після схвалення модератором.