середа, 16 вересня 2015 р.

ЧАС ЧИТАТИ!

Саме під таким девізом відбувся з 9 по13 вересня у Львові Форум видавців, який зібрав авторів, друкарів, бібліотекарів, перекладачів, журналістів, освітян, а також "книгоманів" з усієї України!
Серед учасників Дитячого Форуму була і наша юна чемпіонка читання, яка ще в березні здобула перемогу у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2015» - "Велика книга читацьких рекордів Херсонщини" - Тетяна Корж, учениця 8-Б класу Голопристанської ЗОШ № 3, активна читачка та волонтерка Голопристанської районної бібліотеки для дітей.   
Громадська організація «Форум видавців» підготувала цікаву програму для дітей, до якої увійшли: 
- зустрічі з письменниками у Львівській обласній бібліотеці для дітей, 
- відвідування книжкового ярмарку міжнародного Форуму видавців, де діти мали змогу придбати книжки;
- екскурсія, під час якої діти побачили «Львів на долоні»;
музейно-видавничий квест «Мандри» за програмою Дитячого Форуму, під час якого відбулась подорож книгами!
Довелось і попрацювати в рекламній кампаній із залучення до читання, - "книгомани" презентували своє бачення «книжкового майбутнього». 
А літературно-пригодницький квест від компанії «Київстар» проходив вулицями старовинного міста. У цьому квесті, до речі, наша землячка здобула перемогу! 
Для учасників конкурсу "Найкращий читач України" організатори підготували і церемонію нагородження, під час якої діти отримали читацькі сертифікати та багато подарунків. Все було незвичайно і цікаво, "книгомани" повезли додому нові незабутні враження та яскраві емоції. 
Ольга Крижановська
Фото автора
     
Дивіться і читайте також репортаж у "Бібліородзинках" Львівської обласної бібліотеки для дітей.

1 коментар:

  1. Щиро вітаємо Тетяну з почесним званням "Найкращий читач України-2015"! Сподіваємося, що КНИГА в наших прифронтових областях (Запорізька і Херсонська) доведе просту народну істину "Хто читає, той ПЕРЕМАГАЄ !"

    ВідповістиВидалити

Зверніть увагу! Коментарі публікуються після схвалення модератором.