середа, 29 березня 2017 р.

Херсон. Книгоманія-2017. Фінал у міській ЦБС

Відбіркові  змагання в бібліотеках Херсонської ЦБС проводились з 20 по 25 березня. Заходи проходили в книгозбірнях, до участі в журі були запрошені активісти бібліотек, вчителі, батьки юних читачів... У змаганнях враховувалися бали за читацьку активність конкурсантів та за відгуки про прочитану сучасну українську книгу. Всього у відбіркових змаганнях  І етапу взяли участь 330 школярів - читачів 13 бібліотек, серед яких усі спеціалізовані для дітей та міські бібліотеки, що мають відділи з обслуговування дітей.
ІІ етап Конкурсу «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини» відбувся 24 березня в приміщенні Центральної дитячої бібліотеки, під час відкриття Всеукраїнського Тижня дитячого читання.  У ньому взяли участь 30 конкурсантів - суперчитачів своїх бібліотек.
Учасники міського фіналу виступали зі своїми презентаціями-рекомендаціями щодо творів сучасної української літератури, які вони пропонують прочитати.
Формат виступів конкурсанти обирали самі: журі оцінювало і електронні презентації, і прозові та поетичні творчі роботи.  Також брались до уваги і читацькі рекорди фіналістів: якісний та кількісний склад прочитаних ними книг за час, що йде у залік за умовами конкурсу.
Переможцями 2 етапу Конкурсу «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини» у Херсонській ЦБС - суперчитачами міста - журі конкурсу визнало  Кузіну Дарину, шестикласницю, читачку бібліотеки-філії №5 для дітей:
та Хомич Олександру, ученицю 7 класу, читачку Центральної дитячої бібліотеки:
Інформацію про захід опубліковано на сторінці Дитячі бібліотеки Херсонської ЦБС у Фейсбуку:
https://www.facebook.com/cdbkherson/photos/pcb.1447488145321722/1447486761988527/?type=3&theater
              
За інформацією головного методиста Херсонської ЦБС Лариси Лібіги


Немає коментарів:

Дописати коментар

Зверніть увагу! Коментарі публікуються після схвалення модератором.