вівторок, 28 березня 2017 р.

Фінал читацького змагання у Чаплинці

24 березня у Чаплинській центральній бібліотеці відбувся ІІ етап конкурсу на звання найкращого читача 2017 року  «Велика книга читацьких рекордів». Саме він дав старт «Тижню дитячого читання» в районі.
На початку присутні у залі переглянули слайд-презентацію та ознайомилися з переліком заходів, які планує провести відділ по роботі з дітьми Чаплинської центральної бібліотеки протягом Тижня.
Ведучими свята були незамінні помічники - волонтери Сапожкова Вероніка та Назарова Вікторія.
Вони представили членів журі у складі: голови журі - заступника селищного голови з гуманітарних питань О.М. Яшного; секретаря журі – в.о. директора Чаплинської центральної бібліотеки А.Л.Жовнірчук та членів журі – в.о. начальника відділу культури Чаплинської селищної ради Т.В.Божко; методиста з виховної роботи відділу освіти, молоді та спорту Чаплинської селищної ради Т.Г.Довбні; провідного бібліотекаря по роботі з дітьми Л.П.Бугайової.
Учасники Конкурсу представляли свої улюблені книги як у формі слайд-презентацій, так і у вигляді прозових творчих робіт. А одна з учасниць – учениця 6-го класу Першокостянтинівської ЗОШ Степанова Анастасія підготувала разом з бібліотекарем публічної бібліотеки Воловець Л.В. ще додатково й невеликий цікавий відео-фільм.
Журі оцінило виступ Анастасії і одноголосно визначило її переможцем серед учнів 6-их класів.
Не менш цікавим був виступ переможця серед 7-их класів – учениці 7-Б класу Чаплинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів та активної читачки дитячого відділу Центральної бібліотеки Шевченко Люби. Вона презентувала свою улюблену книгу від імені одного з головних героїв повісті молодої української письменниці Оксани Лущевської «Вітер з-під сонця» - Білого Кота. Цей оригінальний хід додав їй переможний бал і приніс перемогу.
Голова журі – заступник селищного голови Яшний Олег Миколайович вручив кожному конкурсанту Диплом учасника ІІ етапу, а Степанова Анастасія та Шевченко Любов отримали Дипломи переможців ІІ етапу Конкурсу.
Тепер дівчатка будуть готуватися до обласного конкурсу.
Матеріал про проведення конкурсу бібліотекарі не лише помістила у блозі Чаплинської ЦБСта у представництвах бібліотеки в соцмережах - Google +, VK та у  Facebook, а й надіслали до місцевої газети «Голос Таврії».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Зверніть увагу! Коментарі публікуються після схвалення модератором.