четвер, 23 березня 2017 р.

Найкращі читачі Нової Каховки!

22 березня у Новокаховській міській бібліотеці для дітей обирали найкращого читача міста. Тут проходив II етап конкурсу на звання найкращого читача 2017 року «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини».


Учасниками змагань стали 16 кращих серед переможців  I етапу. Вже не перший рік проходить у стінах міської бібліотеки для дітей цей конкурс, та не перестають дивувати діти, які беруть у ньому участь. Яскраві, талановиті, сучасні і креативні, а головне – начитані.  Впевнитись у цьому змогли усі присутні та, звичайно, компетентне журі, яке складалося із директора Новокаховської ЦБС та її заступників, а також вчителів української і зарубіжної літератури.


Гостем свята та його почесним партнером став громадський діяч, давній друг міської бібліотеки для дітей Олександр Миколайович Сидоренко. Завдяки йому кожен із учасників міського фіналу отримав у подарунок книжку. Нагороджено також бібліотеки, читачі яких стали переможцями та бібліотеки, які залучили до участі у конкурсі найбільшу кількість читачів. 12 бібліотек централізованої системи та 13 шкільних бібліотек отримають книги «Героям слава!», у яких розповідається про українських героїв, які боронять нашу Україну на сході, та «Незалежність України» - видання  до 25-річчя Незалежності України.


 
І - головна інтрига конкурсу! - переможцями  II етапу змагання за звання найкращого читача міста Нова Каховка 2017 року стали:
- Єремизіна Євгенія, учениця 6 класу Дніпрянської ЗОШ
- Плясецька Катерина, учениця 7 класу ЗОШ № 5 м. Нова Каховка.
Поздоровляємо та  побажаємо дівчатам успіху у Херсоні!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Зверніть увагу! Коментарі публікуються після схвалення модератором.