пʼятниця, 24 березня 2017 р.

«Книга-Eurovision-2017» у Каланчаку

Кращі читачі Каланчацького району 21 березня побували на Євробаченні, але не на звичайному, пісенному, о побували на конкурсі «Книга-Eurovision-2017».   "Наше бібліотечне  "Євробачення" відкриває перед нами багато можливостей", - пишуть каланчацькі колеги. - "Це і шанс звернути на себе увагу, і перемкнути втомлені від тригонометричних функцій, історичних дат мізки.  А деякі учасники  долають свої страхи – наприклад, поширену «боязнь» великих аудиторій, або перемогти  свою сором’язливість".


За звання кращого читача боролись найбільш ерудовані, завзяті, начитані діти району. Читальна зала бібліотеки зібрала чотирнадцять  учасників  учнів 6-7 класів із шести населених пунктів Каланчацької селищної громади. Учасники презентували свою улюблену книгу і в електронній версії,  і  презентували  малюнками, і розповідали гуморески та вірші. Рекламували так, що у глядачів з’явилося бажання звернутися саме до цієї книги.

А переможцями вийшли учениця 6 класу Ізбишева Алла з Олександрівської ЗОШ та учениця  7 класу Зелінська Тамара з Новопавлівської ЗОШ.


За публікацією на сайті Каланчацької ЦДБ: http://detskay.blogspot.com/2017/03/blog-post_22.html

Немає коментарів:

Дописати коментар

Зверніть увагу! Коментарі публікуються після схвалення модератором.